Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Rekolekcje całej rodziny

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

     Treść nauk rekolekcyjnych, utrwalonych na płytach  CD, jest wypadkową wielu Bożych łask w moim życiu: po wtajemniczeniu chrześcijańskim zostałem wprowadzony w tajniki życia mniszego, mogłem odbyć studia seminaryjne, otrzymałem święcenia kapłańskie, kontynuowałem studia biblijne pod kierunkiem wielkich ludzi i wreszcie, dzięki Chiarze Lubich i całemu Ruchowi Focolari, doszedłem do takiego, a nie innego sposobu odczytywania słów Biblii. Dzisiaj odnoszę wrażenie, że równocześnie Matka Boża wprowadzała mnie na drogę życia radykalnie wspólnotowego.

Ze wstępu

Płyty CD umożliwiają uczestnictwo w dziesięciu naukach rekolekcyjnych dla dorosłych w bogatej oprawie muzycznej. Dołączona do nich książka dokładnie odpowiada temu, co zostało zarejestrowane na płytach. Płyta DVD zawiera cztery prezentacje filmowe przeznaczone dla dzieci.

*        *        *

Ludwik Mycielski - (ur. 1938) benedyktyn, święcenia kapłańskie przyjął w roku 1966. Odbywał studia biblijne w Krakowie (doktorat w zakresie teologii biblijnej) oraz w Rzymie. Członek kolegium redakcyjnego Biblii Tysiąclecia, Monastycznego Psałterza Chórowego oraz kwartalnika Jedność i Charyzmaty.

*        *        *

Książka:

Wydawnictwo ORDO et PAX, Biskupów 2017
118 stron, twarda okładka
(13,5 cm x 19 cm) 

wydanie pierwsze

Płyty:
1 MP3   - łączny czas nagrania:   241:00
1 DVD - łączny czas nagrania:     34:41


wydanie pierwsze

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl